top of page
Image by Scott Webb

Şişme Planetaryum Sistemleri

Ülkemizde çok popüler olan şişme planetaryum modelleri ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Günlük kiralamalarda ve düşük bütçeli projelerin ilk tercihi olmaktadır. Diğer planetaryum çözümlerine göre çok uygun bir fiyat aralığında temin edilmektedir. Şişme planetaryum paketinde kurulum için gerekli tüm ekipmanlar yer almaktadır. Başka bir ekipmanı ihtiyaç bulunmamaktadır.

Şişme planetaryum normal bir arabada bile taşınabilir. Kurulumu diğer sistemlere göre oldukça kolaydır. Kurulum süresi ise yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Kurulum için bir kişi yeterlidir. İçerisinden çıkan motorlar yardımı ile kolayca şişirilir. Görüntü sistemleri ise talebe göre balıkgözü veya aynalı olarak sunulmaktadır.

Şişme planetaryum içerisinde astronomi sunumları yapılmak isteniyorsa bilgisayarlı model tercih edilmektedir. İhtiyaç duyulan tüm programlar bilgisayara kurulduktan sonra eğitici eğitimi ile teslim edilir.

Tercihe göre 5m ve 6m çapında üretim sağlamaktayız.

Sistem içeriğinde lisanslı filmler opsiyonel olarak sunulmaktadır. Sunduğumuz geniş film içeriği ile ihtiyaca uygun çözümler sunabiliyoruz.

WES Team olarak planetaryum çözümleri konusunda öncelikle sizleri dinliyor sonrasında size en uygun çözümleri öneriyoruz.

bottom of page